Nuotykiai Dinoparke

Nuotykiai Dinoparke

Trečiokai yra labai smalsūs vaikai, mėgsta keliauti ir pažinti naujus dalykus, naujas vietoves, patirti naujų kelionių įspūdžių. Gegužės 24 dieną jie aplankė Klaipėdos rajone Radailiuose esantį Dinozaurų parką. Čia labai susidomėję klausė gido pasakojimo apie dinozaurų istoriją, jų gyvenimo būdą, paplitimą ir išnykimo priežastis. Kaip visus nustebino „atgiję“ dinozaurai! Įvairius gąsdinančius garsus leidžiantys, linguojantys ir besitaikantys pagriebti milžiniški gyvūnai paliko nenusakomą įspūdį. Na, o mieliausi padarėliai parke buvo alpakos ir įvairiaspalviai triušiukai. Tuo pačiu vaikai susipažino su parko darbuotojų darbo ypatumais, sužinojo, kokių kompetencijų reikia turėti norint čia dirbti. Ypač darbo aplinka nuteikia labai pozityviai.

Aišku, trečiokai išbandė visas Dinoparko galimybes: važinėjosi elektromobiliais, žiūrėjo 5D filmą, klaidžiojo po veidrodžių labirintą ir daug kitokių nematytų atrakcijų. Diena praėjo labai greitai. Nors visi pavargome nuo įspūdžių ir informacijos srauto, tačiau vaikų akutės blizgėjo iš džiaugsmo bei dėkingumo ir nesinorėjo palikti šios vietos. Dėkojame savo mamytėms Aušrai, Laimai ir Giedrei, kad skyrė mums savo laiką ir lydėjo mus kelionėje.

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisMūsų gimnazijos ketvirtokių komanda stipriausių Lietuvos mokyklų dešimtuke!  
Sekantis straipsnisVisų mokslų raktas yra klaustukas