Solidarumas

Solidarumas – dažnai girdimas žodis. Tokia tema vyko MEPA pamoka. Šio žodžio reikšmę aiškinosi Ig klasės mokiniai ir, kaip gimnazijos mokiniai solidarizuojasi dalyvaudami įvairiose akcijose.

Mokiniai „prabėgo“ pro gimnazijoje organizuotus renginius, palaikymo akcijas. Prisiminti buvo daug ko: „Pyragų diena“, Tolerancijos diena, Tvarumo akcija, sergančių Dauno sindromu ir kt. Vienas solidarumo akcijas iniciavo gimnazijos parlamentas, kitas – mokytojai arba mokiniai. Visų solidarumo akcijų tikslas: padėti, palaikyti, saugoti ir tausoti. Žinoma, visiems skauda širdį dėl karo Ukrainoje. Todėl, kai kurių solidarumo akcijų metu surinktos lėšos buvo pervestos į Ukrainos palaikymo fondus.

Mokiniai pamokoje išsiaiškino žodžio „solidarumas“ reikšmę. Suprato, koks svarbus yra palaikymas sunkiose gyvenimo situacijose.

Geografijos mokytoja Loreta Stulgienė

Ankstesnis straipsnisIstorijos žinių konkursas „Pirmyn į praeitį“
Sekantis straipsnisSusitikimas su sportininku