„Taip linksminosi mūsų senoliai“

„Taip linksminosi mūsų senoliai“

Gegužės 25 d. gimnazijos PUG mokinukai dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų etnografiniame festivalyje „Taip linksminosi mūsų senoliai“, kuris vyko Raseinių rajono Ariogalos lopšelyje-darželyje.

Džiugu, kad mažieji dainorėliai turėjo galimybę domėtis savo krašto tradicine kultūra, skleisti liaudies kūrybą, klausydamiesi bei žiūrėdami savo bendraamžių pasirodymų (dainų, šokių, pasakojimų). Mūsų mažieji atliko liaudišką dainelę „Dvi vištytės baltos“ su instrumentiniu pritarimu ir pašoko ratelį „Kiškelis“.

Džiaugiamės puikiu pasirodymu, šiltais aplodismentais, organizatorių padėkomis bei saldžiais prizais.

Muzikos mokytoja Vaida Baltrušaitienė

Ankstesnis straipsnisKonkursas – Protų mūšis
Sekantis straipsnisAtvirukų konkursas „Tau, Mamyte“