Paskutinio skambučio šventė

Keista, bet X gimnazijos laidos abiturientams paskutinis skambutis nuaidėjo vasaros pradžioje, birželio 2 d.

III g klasės gimnazistai stropiai ruošėsi šventėi – gamino dekoracijas gimnazijos aktų salei, dvyliktokų auklėtojos kabinetui, parengė meninę programą ir padėjo pasodinti medelį prie mokyklos pagal tradiciją.

Gimnazijos direktorė Dalia Mačiulaitienė džiaugėsi abiturientų pasiekimais, geriausiems įteikė gimnazijos padėkas.

Abiturientus su švente pasveikinti atvyko Nemakščių parapijos klebonas Ramūnas Gerdauskas, Raseinių savivaldybės tarybos narys Alfredas Bardauskas ir Nemakščių seniūnijos seniūnas Remigijus Laugalis.

Nuoširdų ačiū tariame muzikos mokytojai Vaidai Baltrušaitienei, gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Irenai Griškienei ir pirmokų mokytojai Evelinai Janušauskienei už pagalbą ruošiant šventę.

Linkime abiturientams sėkmingai išlaikyti brandos egzaminus ir siekti gyvenimo tikslų – garsinti Lietuvą pasaulyje.

Dalia Venckuvienė, III g kl. vadovė

Ankstesnis straipsnisKiaušinis, dinozauras ir višta – kas čia bendro?
Sekantis straipsnisPIKNIKAS liepų pavėsyje