Ražienomis ir obuoliais kvepiantis rugsėji!

Ražienomis ir obuoliais kvepiantis rugsėji!

Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija Rugsėjo 1-osios šventę tradiciškai pradėjo šv. Mišiomis bažnyčioje, o po jų IV g kl. mokiniai su gimnazijos bendruomene uždegė Lurde žvakę, prašydami naujiems mokslo metams dievo palaimos.

Pirmokus tradiciškai atvedė į gimnazijos vasaros estrados aikštę IV g kl. mokiniai. Lietuvos vėliavą gimnazijos direktorė Dalia Mačiulaitienė pakelti įteikė geriausiems mokiniams Aušrai Laukšaitei ir Majui Rukui. Taip pat direktorė pasidžiaugė gausėjančia gimnazijos bendruomene, gerais mokslo pasiekimais ir palinkėjo visiems, kad darbas pagal atnaujintas ugdymo programas būtų ne revoliucija, o evoliucija.

Su mokslo ir žinių švente sveikino visus Raseinių savivaldybės tarybos nariai Vida Ačienė ir Aurimas Miliešius, Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis, Raseinių kultūros centro renginių organizatorė Nemakščiuose Lina Andrulienė, Nemakščių bendruomenės santalkos pirmininkė Regina Pratašienė bei mokytoja senjorė Aldona Ona Radčenko.

Po trumpos meninės programėlės dvyliktokai kvietė į pirmąją pamoką su klasės vadovu.

Šventė baigiasi, laukia rimti išbandymai mokslo ir žinių pasaulyje, siekiant užsibrėžtų tikslų, kad išsipildytų visų mokinių svajonės gyventi geriau.

Dalia Venckuvienė, IV g kl. vadovė ir fizikos mokytoja

Ankstesnis straipsnisRugsėjo 1-osios šventė
Sekantis straipsnisPaminėjome Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dieną