Antikorupcinio švietimo konkursas „Skaidrumą kuriame kartu“

Antikorupcinio švietimo konkursas „Skaidrumą kuriame kartu“

Šiandien, lapkričio 16 dieną, galime pasidžiaugti, kad įveikėme spalio mėnesį prasidėjusio antikorupcinio švietimo konkurso „Skaidrumą kuriame kartu“ abi užduotis: visi sėkmingai išsprendėme Skaidrumo ženklelio testą ir sukūrėme klasių kūrybinius darbus raginančius netoleruoti korupcijos aplink mus ir gyventi skaidriai.

Konkurse dalyvavo 8, I–III g klasių mokiniai. Konkurso tikslas – ugdyti antikorupcines mokinių nuostatas, skatinti aktyviai domėtis savo, kaip piliečio, vaidmeniu, valstybės ir pasaulio situacija, suprasti svarbiausius skaidrumo principus, kurie yra stiprios, teisingumu ir pasitikėjimu grįstos valstybės pagrindas.

Konkurso metu mokiniai ne tik įgijo žinių, bet ir lavino komandinio darbo įgūdžius, ugdėsi kūrybingumo ir skaitmeninę kompetencijas. Konkursą inicijavusios Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) sudaryta kompetentinga komisija darbų vertinimą skelbs po gruodžio 1 dienos.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Ineta Stankuvienė

Ankstesnis straipsnisEdukacinė išvyka į Šiaulius
Sekantis straipsnisEuropos parlamentas ir žmogaus teisės. Sacharovo premija