Kompiuterinė Kalėdų pasaka

Kompiuterinė Kalėdų pasaka

Jau 21-ą kartą vykstančiam respublikiniam konkursui „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“, buvo pateikta daugiau nei 300 darbų. Šias metais konkursą organizavo VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras ITMC ir Kauno kolegijos Informatikos ir medijų technologijų katedra. Sveikiname Gustę Masiulytę šiame konkurse koliažo kategorijoje laimėjusią I vietą ir Agnę Zubrickaitę, laimėjusią III vietą.

Sausio 5 dieną Kauno kolegijoje vyko konkurso nugalėtojų apdovanojimo šventė. Prieš diplomų įteikimą buvo organizuojamos edukacijos, kurių metu mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai galėjo pamatyti Kalėdų eglutės projektavimo, lazerinio pjaustymo, spausdinimo etapus, susipažinti su teksto sufleriu ir iš arti pažvelgti į filmavimo, įrašymo bei montažo procesus.

Informatikos mokytoja Daiga Milkintienė

Ankstesnis straipsnisKalėdinis sveikinimas
Sekantis straipsnisEuropos Sąjungos institucijos. Jų veikimo ir sprendimų priėmimo principai. Tarpusavio sąveika.