Paminėjome Laisvės gynėjų dieną

Paminėjome Laisvės gynėjų dieną

Sausio 12-ąją gimnazijos bendruomenė, minėdama Laisvės gynėjų dieną, dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Pergalės šviesa“. Jos metu gimnazijos koridorių ir kabinetų languose suspindo pergalės, vienybės ir atminimo žvakutės, tylos minute pagerbti žuvusieji už laisvę, kalbėta, diskutuota apie 1991 m. sausio 13-osios įvykius. Dalis gimnazijos mokinių dalyvavo nuotolinėje pilietiškumo pamokoje „Sausio 13-oji signatarų akimis“.

Minint Laisvės gynėjų dieną mokiniams akcentuota, kad laisvė – svarbiausia žmogaus ir tautos vertybė, laimės bei gerovės šaltinis. Tautos laisvė privalo būti branginama ir puoselėjama, ji mums iškovota paaukojant svarbiausią ką turi žmogus – gyvybę.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Ineta Stankuvienė

 

Ankstesnis straipsnis„Žmogaus elgesys gamtoje – jo sielos veidrodis.“ /Viktoras Bergas/
Sekantis straipsnisPasaulio lietuvių centro moksleivių kūrybos konkursas „Gimtinės delne“