Pasaulio lietuvių centro moksleivių kūrybos konkursas „Gimtinės delne“

Pasaulio lietuvių centro moksleivių kūrybos konkursas „Gimtinės delne“

Praeitų mokslo metų gegužės mėn. ketvirtokės dalyvavo tarptautiniame Pasaulio lietuvių centro organizuotame moksleivių kūrybos konkurse „Gimtinės delne“, skirtame A. Matučio100-mečiui.

Gruodžio pabaigoje LR Seimo lankytojų centre vyko baigiamasis renginys, kuriame pristatyta išleista moksleivių kūrybinių darbų knygelė. Joje sudėti geriausi konkursui pateikti kūrybiniai darbai. Tarp jų Gustės eilėraštis „Mano miestelis“ ir 2 piešiniai, kurie puošia knygelės pirmąjį ir antrąjį viršelius. Tai mūsų gimnazijos mokinių, dabar jau penktokių, Gabrielės Jovaišaitės ir Neringos Mažeikytės piešiniai! Mergaitės apdovanotos organizatorių diplomais ir dovanomis.

Didžiuojamės kūrybingomis mokinėmis, garsinančiomis mūsų gimnaziją.

Mokytoja Virginija Ralienė

Ankstesnis straipsnisPaminėjome Laisvės gynėjų dieną
Sekantis straipsnisMeninio skaitymo konkursas