Kaziuko mugė gimnazijoje

Kaziuko mugė gimnazijoje

Šiandien, kovo 4 d., nuo pat ankstyvo ryto gimnazijoje buvo jaučiamas Kaziuko mugės šurmulys. Renginys prasidėjo Kaziuko mugės istorija. Vėliau penktokės linksmai padainavo dainą „Mano tėvelis buvo kalvelis“ bei pašoko lietuvių liaudies šokį „Malūnėlis“. Šokių mokytoja pamokė, kaip šokti „Ciceliukę“ ir „Grasnsverą“. Į šokio sūkurį įsijungė netik pradinių klasių mokiniai, bet ir gimnazistai. Dūkom kaip reikiant, net lubos drebėjo!

Ypač didelio pasisekimo susilaukė Kaziuko mugės prekyba. Ir ko tik joje nebuvo! Stalai linko nuo įvairiausių saldumynų, riestainių, medžio dirbinių, papuošalų.

Gimnazijos direktorė pagyrė mokinius už veiklas, padėkojo už dalyvavimą ir apdovanojo saldžiais prizais.

Pati rimčiausia renginio dalis – žvakių gaminimas Ukrainos kariams. Kiekvienas mokinys iš savo paruoštų medžiagų gamino po žvakę, kuri bus pristatyta į Ukrainą jos kovotojams.

Šiandien dar kartą įrodėme, kad galime būti mandagūs, draugiški, drąsūs ir kūrybingi. Pasirodėme kaip sumanūs verslininkai, puikiai dirbome komandose, padėjome vieni kitiems, parodėme, ką mokame ir galime.

Dailės ir technologijų mokytoja Irena Kliknienė

Ankstesnis straipsnisPergalės rajoninėse smiginio varžybose
Sekantis straipsnisTarptautinei rašytojų dienai paminėti