Margučių puošimo pamokėlė

Kovo 26 dieną, artėjant vienai iš gražiausių pavasarinių šeimos švenčių – šv. Velykoms – ketvirtokų mamos padarė labai gražią ir prasmingą margučių puošimo pamokėlę. Jos metu vaikai buvo supažindinti su šventės reikšme, tradiciniais margučių marginimo būdais. Pasakojimo metu palaipsniui pereita prie naujų, šiuolaikinių puošybos būdų – tai karoliukai, skiautelės, kaspinėliai, dekoratyviniai lipdukai ir kt. Su kokia kantrybe, meile ir atsidavimu mamos dirbo komandoje su savo vaikais. Nuoširdžiai dėkojame nepailstančioms ir kūrybingoms mamytėms Agnei, Aušrai, Sigitai, Gražinai, Giedrei, Laimai bei Virginijai. Labai džiaugiamės kartu praleisto laiko rezultatais – netradiciniais margučiais, kurie vaikų šeimose papuoš šventinį stalą.

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisKovo 27 – Tarptautinė teatro diena
Sekantis straipsnisRajoninėse šaškių varžybose III vieta