Sėkmė matematikos konkurse „Moku, pritaikau“

2024 m. kovo 14 dieną, vyko tradicinis respublikos bendrojo ugdymo mokyklų 7–8 kl. mokinių matematikos konkursas „Moku, pritaikau“, kurį organizavo Raseinių r. Šiluvos gimnazija ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba. Tai intelektualus žaidimas, kuriame tarpusavyje varžėsi 9 komandos (po 5 mokinius) iš Šiaulių miesto bei Kelmės ir Raseinių rajono mokyklų, kurios tiksliau atliks, taikys matematikos žinias. Mūsų gimnazijos komandą, kurią sudarė du septintokai Arijana Būziūtė, Martynas Kancevičius ir trys aštuntokai Kamilė Sirtautaitė, Majus Rukas ir Rusnė Maciulevičiūtė, lydėjo sėkmė visuose etapuose. Komandinėje užduotyje laimėta I vietą, o individualiose užduotyse Kamilė II vietą, Majus II vietą, Rusnė III vietą. Džiaugiamės jaunųjų matematikų pasiekimais.

Matematikos mokytoja Audra Jocienė

Sėkmė matematikos konkurse „Moku, pritaikau“
Ankstesnis straipsnisDIDŽIUOJAMĖS RAŠTINGAIS MOKINIAIS
Sekantis straipsnisTarptautinis projektas