Susitikimas su Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovais

Susitikimas su Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovais

Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje karjeros ugdymo užsiėmime lankėsi Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovai. Lektoriai IV g kl. mokiniams pristatė Lietuvos kariuomenės veiklas, savanorystės galimybes, pateikė informacijos apie jaunesniųjų karininkų vadų mokymus. Taip pat akcentavo gebėjimą veikti komandoje, skatinimo sistemą Lietuvos kariuomenėje, mokymosi ir karjeros galimybes. Mokiniams buvo atsakyta į rūpimus klausimus.

Susitikimas suorganizuotas kartu su Užimtumo tarnybos Paslaugų organizavimo departamento Šiaulių regiono karjeros planavimo skyriaus profesinio veiklinimo koordinatore M. Dokšiene.

Ankstesnis straipsnisKetvirtokų kelionės po ES šalis
Sekantis straipsnisPergalės rajoninėse smiginio varžybose