Demokratijos žinių konkursas

Balandžio 16–17 dienomis, gimnazijos 8 ir I–IV g klasių mokiniai nuotoliniu būdu dalyvavo Demokratijos žinių konkurse, kurio tikslas – pilietinio raštingumo žinių patikrinimas. Šio konkurso globėja Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir konkurso organizatorė Seimo kanceliarija.

Pirmojo etapo laimėtojais bus pripažinti dalyviai, kurie pateikė daugiausia teisingų atsakymų į testo tipo uždarus klausimus ir išsprendė konkurso užduotis per trumpiausią laiką.

Į finalinį renginį Seimo rūmuose pateks 60 pirmajame etape geriausiai pasirodžiusių moksleivių. Finalininkai paaiškės iki gegužės pradžios.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Ineta Stankuvienė

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Ineta Stankuvienė

Ankstesnis straipsnisŽemės pasakojimai
Sekantis straipsnisKonkursas „Dešimtokų protai 2024“