INTERAKTYVIOS EDUKACINĖS PATYRIMINĖS VEIKLOS

Balandžio 19 dieną mūsų gimnazijos 8 ir I–IV g klasių mokiniai dalyvavo interaktyviose edukacinėse patyriminėse veiklose „Pilietinio atsparumo diena“, kurios vyko Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje, Kaune. Edukacinių veiklų tikslas – ugdyti visuomenės atsparumą, mokinių valią, žinias bei įgūdžius, kurie užtikrintų piliečių pasirengimą ir dalyvavimą atsakant į nacionaliniam saugumui kylančias grėsmes, priešinantis agresijai bei okupacijai.

Mokiniai edukacijų metu dalyvavo alpinizmo, šaudymo lazerinėje šaudykloje, virvės traukimo rungtyse. Supažindino su karine ginkluote, kinologų, paramedikų, ugniagesių veiklomis. Klausėsi Krašto apsaugos sistemos atstovo paskaitos apie pilietinį atsparumą.

Mokiniai įgijo žinių ir gebėjimų, kurie leistų apsisaugoti nuo šiuolaikinių saugumo grėsmių ir efektyviai susidoroti su jų padariniais. Sustiprino vertybines nuostatas, kurios skatintų mokinių tapatinimąsi su valstybe ir pasitikėjimą ja, pilietiškumą ir patriotizmą, bendruomeniškumą, savanorišką rengimąsi valstybės gynybai ir pasiryžimą iškilus poreikiui prie jos prisidėti.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Ineta Stankuvienė

INTERAKTYVIOS EDUKACINĖS PATYRIMINĖS VEIKLOS
Ankstesnis straipsnisKonkursas „Dešimtokų protai 2024“
Sekantis straipsnisKetvirtokų kelionės po Tauragės STEAM