Ketvirtokų kelionės po Tauragės STEAM

Esam žingeidūs ir smalsūs ketvirtokai. Mėgstame tyrinėti aplinką, patys atkiekame daug bandymų. Todėl balandžio 19 dieną nuvykome į Tauragės STEAM centrą. Smalsiai apžiūrinėjome ten esančius šiuolaikinius laboratorinius įrengimus, atidžiai klausėmės laboratorijos vadovės Žydrės Danusienės pasakojimų. Sužinojome, kaip gaminami dirbtiniai ikrai. Ir patys išbandėme savo jėgas. Gaminome „ikriukus“ iš spalvotų cheminių medžiagų, dėliojome mozaikas. Dar įdomiau buvo antroje laboratorijoje. Ji skirta fizikos ir energijos bandymams. Lektorė mums pasakojo kodėl Mėnulis nenukrenta ant Žemės ir daug kitų įdomių dalykų apie Žemės magnetinį lauką. Patys atlikome bandymus su magnetais, tyrinėjome, kas yra skirtingi poliai ir kaip jie veikia aplinkinius daiktus. Sužinojome daug naujų dalykų, draugiškai dirbome porose, susipažinome su šiuolaikinės laboratorijos įranga. Prasmingai praleidome laiką.

Pradinių klasių mokytoja  Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisINTERAKTYVIOS EDUKACINĖS PATYRIMINĖS VEIKLOS
Sekantis straipsnis„Šiuolaikinė biblioteka: tradicijų ir inovacijų dermė“