Miškasodis „Kad giria žaliuotų“

Valstybinių miškų urėdija, Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir Aplinkos ministerija balandžio 20 dieną kvietė visus į Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“, kuris šiemet skirtas Lietuvos Dainų šventės šimtmečiui. Nacionalinis miškasodis – dešimtmečius skaičiuojanti tradicija, kurios metu miškininkai kviečia visuomenę susipažinti su medžių sodinimo technologijomis bei miškininkų darbu ir savomis rankomis prisidėti prie šalies miškų atkūrimo bei įveisimo. Medelių sodinimo šventė kilniam tikslui suburia įvairaus amžiaus, įvairių profesijų, visoje Lietuvoje gyvenančius žmones, mylinčius gamtą ir norinčius prisidėti prie šalies miškingumo didinimo. Savo laiką prasmingam tikslui balandžio 20 d. skyrė ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos bendruomenė. Miškui ir dainai neabejingas didžiulis (didžiausias rajone!) būrys bendruomenės narių nusprendė, kad tai prasminga ir svarbu.

Miškasodis „Kad giria žaliuotų“
Ankstesnis straipsnis„Šiuolaikinė biblioteka: tradicijų ir inovacijų dermė“
Sekantis straipsnisDžiugi žinia