Ekskursija po Kauną

Ekskursija po Kauną

Ketvirtokams labai patinka ugdymo organizavimas kitose aplinkose. Gegužės 21 dieną jie vyko į edukaciją Kauno IX forte. Ten susipažino su forto istorija, jo buvusia reikšme miesto ir šalies gynyboje. Gavome iš gido užduotį surasti paslėptą Kauno miesto žemėlapį. Vadovaudamiesi nuorodomis, klaidžiodami tamsių ir drėgnų koridorių labirintais, apžiūrėjome muziejaus ekspozicijas ir pilni įspūdžių sėkmingai atlikome užduotį.  

Vėliau keliavome į edukaciją Lietuvos aviacijos muziejuje. Čia ne tik pamatėme jau senų malūnsparnių, keleivinių lėktuvų bei naikintuvų, galėjome į juos įlipti, apžiūrėti. Susidomėję klausėmes mūsų didvyrių Dariaus ir Girėno istorijos, kaip jie ruošėsi ir perskrido Atlanto vandenyną. Galėjome prisiliesti prie originalios „Lituanicos“ kopijos. Bet labiausiai visus sudomino lėktuvo vairavimo mokymo treniruoklis. Visi išbandėme savo gebėjimus. Deja, ne visiems sekėsi taip, kaip tikėjosi. Visgi lėktuvą valdyti yra sudėtinga. Namo grįžome pilni įspūdžių ir naujų žinių.

Pradinių kalsių mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisEuropos egzaminas
Sekantis straipsnisĮsijungėme į tarptautinį eTwining projektą „Gamtos raštai“