Įsijungėme į tarptautinį eTwining projektą „Gamtos raštai“

Įsijungėme į tarptautinį eTwining projektą „Gamtos raštai“

Mūsų gimnazijos IU grupės „Pelėdžiukai“ vaikai įsijungė į tarptautinį eTwining projektą „Gamtos raštai“. Jis prasidėjo vasario mėnesį ir baigėsi gegužės mėnesį. Šis projektas skirtas ikimokyklinukams tyrinėti įvairias gamtos formas, spalvas, raštus. Atlikdami įvairias veiklas, vaikai sutelkė dėmesį į gamtos grožį, stebėdami, klasifikuodami, lygindami, modeliuodami ir kurdami kūrybingus darbus. Šio projekto metu ugdėsi šios vaikų gebėjimų pasiekimų sritys: mokėjimas mokytis, santykiai su bendraamžiais, sakytinė kalba, aplinkos pažinimas, meninė raiška, estetinis suvokimas, iniciatyvumas ir atkaklumas, problemų sprendimas, kūrybiškumas, fizinis aktyvumas.

Smagu, kad vaikai, vykdydami tokią įvairiapusišką veiklą, sužinojo apie gamtoje randamus raštus, geometrines figūras, gyvūnus, vandenį, daržoves. Tyrinėdami aplinką atrado naujus veikimo būdus. Eksperimentuodami su gamtine medžiaga, formomis, dydžiais, spalvomis patyrė atradimo džiaugsmą. Virtualių susitikimų metu suprato, kad kiti vaikai ir suaugusieji kalba skirtinga kalba. Vaikų sėkmei augti, vykdant šį projektą, buvo paįvairinta ugdomoji veikla.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Regina Zudmonienė

Ankstesnis straipsnisEkskursija po Kauną
Sekantis straipsnisUgdymas netradicinėse aplinkose