„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“

„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“

Pačiu gražiausiu metų laiku, kada visa gamta puošiasi gražiausiais žiedais, Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba organizuoja tradicinį renginį „Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“. Tai šventė skirta pasidžiaugti ir pagerbti Lietuvos mokinių olimpiadų ir konkursų rajono etapo laimėtojus bei juos rengusius mokytojus, padėkoti jiems už pasiektus puikius įvairių dalykų rezultatus. Šiais mokslo metais Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba kartu su mokytojais, dirbusiais vertinimo komisijose, rengusiais užduotis, suorganizavo 29 šalies olimpiadų ir konkursų rajono etapus, kuriuose dalyvavo 586 mokiniai. Net 167 iš jų tapo prizinių vietų laimėtojais. Prizininkus rengė 103 mokytojai. Šventinis renginys vyko Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Šio renginio metu buvo pagerbti penki I–IV g klasių mokiniai ir dešimt juos parengusių mokytojų – jiems buvo įteikti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomai ir padėkos. 8 klasės mokiniui Majui Rukui buvo įteikta Mero padėka už prizines vietas net trijose rajono etapo olimpiadose ir konkurse (biologijos, matematikos, anglų k. ir meninio skaitymo). Keturi 3–8 klasių mokiniai, olimpiadų, konkursų rajono etapo laimėtojai, gavo kvietimą š. m. birželio 5 d. vykti į edukacinę išvyką Lietuvos jūrų muziejuje.

Sveikiname juos visus, labai džiaugiamės ir didžiuojamės jais, linkime nubrėžti kuo daugiau sėkmingų trajektorijų!

„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“
„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“
Ankstesnis straipsnisMepa pamoka. Lietuvių kalbos įdomybės mano šeimoje
Sekantis straipsnisŠVENTĖME VAIKO DIENĄ!