Mepa pamoka. Paminėjome Europos dieną

Žaidimai per pamoką visada įtraukia mokinius, ypač jei gali lenktyniauti. Vykdydami projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ veiklas su penktokais jau buvome kalbėję apie Europos Sąjungos vertybes, prisiminę pagrindinius faktus ir datas, o namuose buvo pasiūlyta iš informacinių šaltinių parinkti daugiau medžiagos apie išsitrauktą Europos Sąjungos valstybę. Be to, mokiniai dirbdami porose vieni kūrė Kahoot! žaidimus, kiti - QR kodus, o pamoka šį kartą buvo žaidimų metas ir nugalėtojų rinkimai. 15 QR kodų buvo paslėpta visoje mokykloje, juos reikėjo rasti pagal nurodytas užuominas ir teisingai atsakyti į užslėptus klausimus. Laimėtojas – pirmasis teisingai atsakęs į visus klausimus.

Atmosfera buvo emociškai įelektrinta, mokiniai pagauti azarto laimėti, visi šypsojosi nuo ausies iki ausies ir nė nepajuto, kiek daug informacijos pakartojo ir įsiminė. Taigi, Europos Sąjungos gimtadienis, kaip ir dera, buvo paminėtas nuotaikingai.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Marytė Karpienė

Ankstesnis straipsnisEuropos diena gimnazijoje
Sekantis straipsnis„Infliacija ir kainų stabilumas“