Projektas „Atgal į mokyklą“!

Projektas „Atgal į mokyklą“!

„Atgal į mokyklą“– visos ES mastu vykdomas, jau tradiciniu tapęs, projektas, kurį kasmet įgyvendina URM bendradarbiaudama su kitomis valstybės institucijomis. Šio projekto tikslas – suteikti galimybes mokiniams ir jų mokytojams gauti žinių apie ES ir valstybių narių veikimą joje, skatinti domėjimąsi europinėmis temomis, bei formuoti vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali daryti pokyčius ES.

Šiemet mūsų gimnazija dalyvauja projekte ir gegužės 17 dieną sulaukė svečio iš LR užsienio reikalų ministerijos. Atašė Gytė Radvilaitė, II–III g ir 7–8 klasių mokiniams pristatė Lietuvos diplomatinių tarnybų darbą, diskutavo su mokiniais apie diplomatinės tarnybos teikiamą pagalbą išvykusiems į svečias šalis. Kadangi 2024 metais švenčiame Lietuvos narystės ES ir NATO 20-metį, mokiniams priminė ES aktualijas, bei šiemet vykstančius rinkimus į Europos parlamentą!

Dalyvaudami paskaitoje mokiniai papildė žinių bagažą ir praplėtė pažintines, kultūrines kompetencijas.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja Ineta Stankuvienė

Ankstesnis straipsnisDalyvavimas respublikinėje technologijų olimpiadoje
Sekantis straipsnisUgdymas netradicinėse aplinkose