Šeimos šventė

Gegužės 13 dieną Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pradinių klasių mokinių tėveliai, seneliai, sesės ir broliai tradiciškai rinkosi į aktų salę bendrystei. Juk šeima vaikui – didžiausias turtas. Džiugu, kad kiekvienas vaikas salėje atrado spindinčias ir taip artimas akis, kurios su pasididžiavimu priėmė mokinių rankomis pagamintas dovanėles, stebėjo linksmus šokius, klausėsi nuoširdžių žodžių ir skambių dainų.

Gimnazijos direktorė Dalia Mačiulaitienė gražiai palygino mūsų gimnazijos pradinukus su pavasarį pražydusiais žiedais, kurių spindėjimu dabar galime džiaugtis, dėkojo taip gausiai susirinkusiems tėveliams ir kitiems šeimos nariams už dalyvavimą, už buvimą kartu.

Šventę vainikavo visų pradinių klasių mokinių bendra daina. Po renginio niekas neskubėjo namo – sugužėjo į klases, diskutavo, džiaugėsi gražiu oru ir puikia švente.

Mokytoja Jūratė Dumskienė

Ankstesnis straipsnis„Infliacija ir kainų stabilumas“
Sekantis straipsnisVėl prizinės vietos