Ugdymas netradicinėje aplinkoje

Gegužės 30 d. 5 klasės mokiniai lankėsi Taurų nuotykių parke ir turėjo galimybę išbandyti savo drąsą, įveikti aukščio baimę, pasitikrinti ištvermę ir patirti nuotykių.

Atidžiai išklausę instruktažų ir pasivaikščioję pojūčio taku, pasigrožėję aplinka ir pasimėgavę batutų malonumais, ryžomės rimtesniems išbandymams. Adrenalino fanatikams buvo siūloma išmėginti šuolį ant oro pagalvės, o ramesnių pojūčių mėgėjai rinkosi skirtingo fizinio pajėgumo reikalaujančias trasas. Sudėtingiausia penktokų įveikta trasa buvo 7,5 m aukštyje, 400 m ilgio, sudaryta iš 14 rungčių, 5 skrydžių lynu, kurių ilgiausias – 82 m.

Nuotykių parko šūkis – klyksmo niekada nebus per daug! Nes klyksmas išreiškia ne tik baimę, bet ir džiugias emocijas. Tad klykavome iš širdies ir grįžome besididžiuodami, kad ne vieną kartą įveikėme save, nugalėjome nepasitikėjimą, neryžtingumą ir vidines baimes.

5 klasės vadovė Marytė Karpienė

Ankstesnis straipsnisPirmokų pamokos netradicinėje aplinkoje
Sekantis straipsnisPaskutinio skambučio šventė gimnazijoje