Ugdymas netradicinėse aplinkose

Ugdymas netradicinėse aplinkose

Gegužės 22 dieną penktokai pagal Kultūros paso programą vyko į ekskursiją laivu po Nemuno deltą, Kniaupos įlanką, Minijos upėmis maršrutu Minija–Ventės ragas–Minija. Tai trijų valandų trukmės plaukimas laivu tyrinėjant šio krašto unikalią gamtą.

Ekskursijos metu moksleiviai buvo supažindinti su Klaipėdos kanalo istorija, Minijos kaimo etnine architektūra, kilme, Uostadvario švyturiu, laivavedžio profesija ir vidaus vandenų laivybos taisyklėmis. Be to, kiekvienas norintis mokėsi rišti jūrinius mazgus, kapitono prižiūrimas galėjo pavairuoti laivą. Drevernos uostelyje užlipę į Drevernos apžvalgos bokštą pasigrožėjome Nemuno deltos gamtovaizdžiu, vaikščiodami po Ventės rago teritoriją stebėjomės gulbių gausa.

Ši kelionė mokiniams suteikė daug teorinių ir praktinių žinių, paliko neišdildomų įspūdžių, plėtė pažinimo, komunikavimo kompetencijas, o kartu praleistas laikas stiprino emocinius ryšius.

5 klasės vadovė Marytė Karpienė

 

Ankstesnis straipsnisĮsijungėme į tarptautinį eTwining projektą „Gamtos raštai“
Sekantis straipsnisKviečiame ugdytis ir mokytis