Gimnazistų ugdymas netradicinėse aplinkose

Gimnazistų ugdymas netradicinėse aplinkose

Birželio 11 dieną III g klasės mokiniai pagal Kultūros paso programą vyko į ekskursiją į Klaipėdą. Pirmiausia turėjome galimybę Lietuvos dailės muziejaus Prano Domšaičio galerijoje dalyvauti edukacijoje „Iš vieno piešinio – šimtas estampų“. Įsitikinome, kad esame tikrai kūrybingi, nes kiekvienas sugebėjome pasidaryti po nuostabią staltiesėlę. Iš galerijos vykome prie jūros. Pasidžiaugti bangomis nesutrukdė netgi netikėtai užklupęs lietus. Vėliau mūsų laukė dar viena pramoga – važiavimas kartingais Gokarto kartodrome. Atidžiai išklausę instruktažo, pasipuošę apsaugos priemonėmis – šalmais – leidomės į trasą. Lyjant lietui slidžioje trasoje puikiai susitvarkėme su vairavimo subtilybėmis. Teko vairuoti labai atidžiai. Tikimės ateityje, įsigiję teises, saugiai ir atsakingai vairuosime automobilius.

Grįžome pavargę, tačiau laimingi. Džiaugiamės, kad esame kūrybingi, galime nugalėti save, įveikti baimę ir pasiekti užsibrėžto tikslo.

Klasės vadovė Irena Kliknienė

Ankstesnis straipsnis„Sudie, vaikyste“
Sekantis straipsnisStovykla. Trečioji diena