INTEGRUOTŲ VEIKLŲ DIENA

Birželio 18 dieną gimnazijoje vyko jau tradicine tapusi integruotų veiklų diena „Mokslo metų refleksija“. Per pirmąsias dvi pamokas 5-8 ir I-II g klasių mokiniai su klasių vadovais apžvelgė praėjusius mokslo metus, aptarė mokymosi pasiekimus, patirtis bei individualią pažangą. Po to septintokai ir I g klasės mokiniai visus pakvietė į aktų salę, kur vyko mokslo metų užbaigimo šventė „Atsisveikinimo pamoka“. Šiemet mokslo metų užbaigimo šventė kitokia, nes atsisveikiname su II g klasės mokiniais, baigusiais pagrindinio ugdymo programą ir juos išlydime tęsti mokslus kitose ugdymo įstaigose. Juos ir kitus gimnazijos mokinius direktorės pavaduotoja ugdymui I. Griškienė supažindino su nutarimu dėl kėlimo į aukštesnę klasę, o gimnazijos direktorė D. Mačiulaitienė įteikė diplomus ir padėkas stropiausiems bei geriausiai gimnaziją lankantiems mokiniams.

5-8 ir I-II klasių mokiniai į mokslo metų užbaigimo šventę atėjo su paruoštais namų darbais – jie pristatė savo visų metų veiklas meninės raiškos priemonėmis – daina, šokiu, eilėraščiu, pasaka, filmuku. Šventėje liejosi gražiausi linkėjimai ir padėkos išeinantiems gimnazistams, skambėjo muzika ir dainos, visų veidus puošė šypsenos, net ore pleveno gera vasariška nuotaika. O atsisveikindami septintokai visiems linkėjo gražios ir saulėtos vasaros bei puikių ir turiningų atostogų.

7 kl. vadovė E. Dambrauskienė ir I g kl. vadovė V. Bartkienė

INTEGRUOTŲ VEIKLŲ DIENA
Ankstesnis straipsnisSulaukėme padėkų ir prizų iš Nacionalinės teisės žinių olimpiados organizatorių
Sekantis straipsnisLiepos 2 dieną Nemakščių gimnazijos darbuotojai vyko į pažintinę kelionę po Vilniaus kraštą.