Metų mažvydietis

Su Mažvydo vardu, su pirmosiomis knygomis, su savo tautos istorija, protėvių ir savo prasmingais darbais birželio 11 d. į tradicinę „Metų mažvydietis“ apdovanojimų šventę rinkosi gimnazijos mokytojai, mokiniai bei jų tėveliai. Mokslo metų pabaiga – tai laikas, kai skaičiuojami visi padaryti darbai, kai dėliojami padėkos žodžiai tiems, kurie prisideda prie savo mokyklos garsinimo.

Visada galime rasti priežastį džiaugtis. Galima džiaugtis tuo, kad esi savo draugų gyvenimo dalis, nors ir ne visada sutari, kaip norėtum. Galima džiaugtis vos pakilusios saulės spinduliais, nors ir žinai, kad ji visiems šviečia vienodai. Šį sąrašą galima pildyti be galo…  Šiandien gimnazijos bendruomenė džiaugėsi tuo, kad net 37 mokiniams gimnazijos direktorė Dalia Mačiulaitienė įteikė „Metų mažvydietis 2024“ apdovanojimus. Mažvydiečiams savo pasirodymus dovanojo Raseinių Šaltinio progimnazijos ketvirtos klasės mokinys Simonas, šokių studijos „Vivi squad“ šokėjos, dainininkė Akvilė. Mokiniams mažvydiečio ženklelis ir padėkos įteiktos už puikų bei labai gerą mokymąsi, puikų mokyklos lankymą, aukštus pasiekimus dalykinėse olimpiadose ir konkursuose, laimėjimus sporte bei pavyzdingą elgesį.

Gimnazistai eina teisingai pasirinktu keliu – Mažvydo nušviestu keliu ir siekia savo laimės žiburio. Didžiuojamės jais!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Griškienė

Metų mažvydietis