Penktokų edukacinė išvyka

Penktokų edukacinė išvyka

Nuo pat mažumės kiekvieno vaiko svajonė namuose turėti kokį nors augintinį. Ir jeigu tokį turi, gali valandų valandas pasakoti apie jo įpročius ir išdaigas. O kai staiga aplink dešimtys gyvūnų – emocijos liejasi per kraštus.

Birželio 7 dieną penktokai lankėsi Kauno zoologijos sode ir džiaugėsi egzotiniais gyvūnais. Didžiausią įspūdį paliko sukurtos natūralios džiunglių ir dykumos erdvės, kuriose kelią netikėtai užstoja nematytas paukštis, panosėje neskubėdami praropoja vėžliai, o aplink galvą skraido akiai neįprasti, tačiau labai spalvingi sparnuočiai. Taip pat tradiciškai dėmesį traukė liūtai, tigras, begemotai, žirafos ir kupranugariai. Interaktyvioje edukacinėje erdvėje visi norintieji galėjo sudalyvauti lenktynėse su vėžliu ar geopardu, sužinoti faktų apie patinkantį gyvūną.

Praplėtę kultūrinį akiratį ir pagilinę žinias, grįžome pilni įspūdžių ir įgiję motyvacijos toliau domėtis nuostabiu gyvūnijos pasauliu.

Klasės vadovė Marytė Karpienė

Ankstesnis straipsnisDvidešimt bendrystės akimirkų Martyno Mažvydo akrostiche
Sekantis straipsnisMetų mažvydietis