Varnių regioniniame parke

Varnių regioniniame parke

Birželio 13 dieną stovyklautojai vyko į Varnių regioninio parko lankytojų centrą. Ekskursijos metu centro darbuotoja pristatė regioninio parko Lankytojų centro ekspoziciją „Septyni keliai iš Varnių“. Jos pasakojimą paįvairino nuotraukos, garso įrašai su paukščių ir varlių balsais, žemaitiškai įgarsintas tekstas.

Nepakartojamų įspūdžių paliko edukacija „Kelionė į bebro namus“. Užsiėmimo metu susipažinome su bebrų gyvenimu: kur gyvena, kuo maitinasi, kaip stato namus ir apsiavę guminius batus išsiruošėme į žygį per Dumbrių pelkę iki bebro namų. Klampodami per dumblą, draugiškai prilaikydami ir padėdami vieni kitiems sėkmingai pasiekėme bebro trobą.

Grįžome pavargę, bet daug pamatę, sužinoję, išmokę.

Mokytoja Virginija Ralienė

Varnių regioniniame parke
Varnių regioniniame parke
Ankstesnis straipsnisStovykla. Trečioji diena
Sekantis straipsnisPenkta stovyklos diena