Žygio diena vasaros stovykloje

Žygio diena vasaros stovykloje

Antroji pradinukų vasaros stovyklos diena skirta susipažinti su aplink gimnaziją esančiu pušynėliu. Energingai nusiteikę ir pasirinkę draugą iš kitos klasės žygiavome miestelio gatvėmis, apžiūrėjome paminklą kovotojams už laisvę, aplankėme žydų kapines. Eidami smėlėtu pušynėlio takeliu ieškojome įdomybių. Mokėmės pažinti čia augančius medžius, nustatyti jų amžių, radome jau raustančių žemuogių. Ypač daug įdomios veiklos susigalvojome atėjus prie smėlio atodangos. Stebėjome nuogulų sluoksnių spalvų skirtumus, ieškojome fosilijų, rengėme lipimo varžytuves. Visų veiklų metu vaikai išmoko dar draugiškiau bendrauti, pasidalinti veiklas, kartu džiaugtis atradimais.

Pradinių klasių mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisVasaros poilsio stovykla
Sekantis straipsnis„Sudie, vaikyste“