Pilietiškumą ugdanti edukacija

Paskutinę rugsėjo mėn. savaitę šeštokai dalyvavo Vytauto Didžiojo karo muziejaus išvažiuojamojo projekto „Atiduok Tėvynei, ką privalai“ edukacinėse veiklose, kurios buvo organizuojamos Lietuvos partizanų memorialo Kryžkalnyje patalpose.

Mokiniai turėjo galimybę daugiau sužinoti apie partizaninį karą, pasimatuoti uniformas, išbandyti ginklus bei šifravimo technikas ir iškoduoti vado įsakymus, susikurti slapyvardį ir pasirašyti partizaninę priesaiką. Taip pat apie šių dienų pilietinį pasipriešinimą kalbėjo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento atstovai, savo veiklą pristatė Šaulių sąjunga bei Generolo P. Plechavičiaus kadetų licėjaus mokiniai.

Šeštokai integruotų veiklų metu plėtė ne tik lietuvių kalbos, istorijos žinias, bet ir ugdėsi pilietiškumo, kultūros pažinimo kompetencijas.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Marytė Karpienė

Ankstesnis straipsnisRugsėjo 23 d. - Lietuvos žydų genocido aukų atminimo diena
Sekantis straipsnisINTEGRUOTŲ VEIKLŲ DIENA, SKIRTA EUROPOS KALBŲ DIENAI PAMINĖTI