Išvyka į VšĮ Šeimos erdvė „Versmė“ atidarymą

Spalio 11 d. Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos ikimokyklinio ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai, su lydinčiais asmenimis vyko į VšĮ Šeimos erdvė „Versmė“ atidarymo šventę. Čia vaikų laukė žaisminga edukacija su personažu Mike, vaišės ir geros nuotaikos gūsis. Už šilumą, vaikų džiaugsmo akimirkas dėkojame VšĮ Šeimos erdvės „Versmė“ direktorei Ernestai Jusčiuvienei. Už galimybę ten nuvykti mokykliniu autobusiuku (kas vaikams suteikė daug įspūdžio) dėkojame gimnazijos direktorei Daliai Mačiulaitienei.

Ačiū už bendrystę, kuri suartina žmones, skatina pasitikėjimą ir vienybę, už dalijimąsi džiaugsmu, savo indėliu į vaikų ir tėvų gerovę, pilnatvę ir laimės akimirkas, kurios juntamos ne tik vaikų, bet ir suaugusių širdyse.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zita Šaltė

Ankstesnis straipsnisIntegruota gamtos mokslų ir dailės pamoka #ProBleu
Sekantis straipsnisSvečiuose pas pirmokus – bičiulis Amsis