Antrasis Sumanaus moksleivio akademijos susitikimas

Kasdien susidurdamas su reklama, kiekvienas iš mūsų pasiruošęs iš karto paaiškinti, kokia reklama mums patinka, kokia – ne. Kartais ji ir stebina, ir džiugina, o kartais ir klaidina. Sakoma, kad didmiestyje gyvenantis žmogus per dieną pamato apie 3500 reklamų.

Kaip veikia reklama ir kas vyksta, kai ją matome? Kodėl perkame vienus produktus ir neperkame kitų? Į šiuos klausimus kovo 12 dieną projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ Verslumo klasės antrojo užsiėmimo metu atsakinėjo VDU Žemės ūkio akademijos dėstytojai ir projekto dalyviai II g ir III g klasių mokiniai. Mokiniai raštu ir žodžiu drąsiai ir įdomiai dėstė savo mintis apie reklamą, noriai dalyvavo apklausose ir atliko Kahoot testą.

Daiga Milkintienė, informacinių technologijų, ekonomikos mokytoja

Ankstesnis straipsnisIššūkis priimtas ir įgyvendintas!
Sekantis straipsnisEkonomikos pamoka „Euras mūsų kasdienybėje“