Atsisveikinome su 8 laidos abiturientais

Liepos 27 d. gimnazijoje vyko labai svarbi šventė - brandos atestatų įteikimas 8 laidos abiturientams.

Tradiciškai šis ypatingas renginys prasidėjo Šv. Mišiomis Nemakščių Švč. Trejybės bažnyčioje. Vėliau Lurdo grotoje už jaunuolius uždegta žvakė. Po to visi rinkosi gimnazijoje, kur prasidėjo šventė „Tu numegzk man, mama, kelią“. Iš pradžių svečiai: Nemakščių parapijos klebonas Arūnas Bladžius, seniūnas Remigijus Laugalis, pirmoji mokytoja Danutė Ališauskienė, klasės vadovė Elena Vaitkuvienė, tėveliai sveikino jaunuolius, įgijusius vidurinį išsilavinimą. Visi pasidžiaugė šios laidos abiturientais: tai ne tik puikūs sportininkai, olimpiadų, konkursų dalyviai, nugalėtojai, savanoriai, bet gerai ir net puikiai (gautas 100 balų) išlaikė egzaminus, visi 18 mokinių gavo atestatus. Gimnazijos direktorė Dalia Mačiulaitienė, pasidžiaugusi šiais gimnazistais, linkėjo kuo geriausio pasirinkimo ir sėkmingo kelio, su džiaugsmu įteikė visiems brandos atestatus. Tradiciškai šventėje dalyvavo ir Vaclovas Šimaitis, gabių jaunuolių skatinimo fondo įkūrėjas, kuris paramą šiemet skyrė net 3 geriausiai baigusiems gimnaziją mokiniams.

Jaunesniųjų mokinių atliekamos dainos, muzikiniai kūriniai, montažas apie mamos kelią, šiltos dekoracijos kūrė jaukią šventės atmosferą – jaunuoliai jautėsi pakylėti, laimingi ir todėl, kad sėkmingai įveikė pirmąjį didelį išbandymą, ir todėl, kad kartu juos palaikė artimi, mylintys žmonės.

Linkime jiems visiems atrasti savo kelius ir sėkmingai jais eiti.

Ankstesnis straipsnisPlakato kūrimas „Europos Sąjungos vėliavos“
Sekantis straipsnisPer žemę vėl Rugsėjis eina...