Edukacija „Pingvinai: kuo mes panašūs?”

Vasario 8 d. pirmos ir antros klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje Klaipėdos Jūrų muziejaus edukacijoje „Pingvinai: kuo mes panašūs?” Lektorė pasakojo apie pingvinų rūšis, jų gyvenimą gamtinėmis ir Jūrų muziejaus sąlygomis. Mokiniai sužinojo, kad kiaušinius šildo pingvinės mamos, o mažylius prižiūri tėčiai. Vaikai labai nustebo, kad pingvinai turi saugotis nuo priešų tiek sausumoje, tiek vandenyje. Kartu lektorė akcentavo pingvinų išgyvenimui labai svarbų aspektą – atliekų rūšiavimą. Nerūšiuotos atliekos labai teršia vandenyną, kur gyvena daug įdomių gyvūnų rūšių, tarp jų ir pingvinai.

Esame dėkingi lektorei už įdomų pasakojimą, papildžiusį mokinių gamtos pažinimo žinias. Įspūdžius po edukacijos pradinukai mielai atspindėjo savo piešiniuose ir dar ilgai dalijosi išgirstomis netikėtomis detalėmis iš gyvūnijos pasaulio.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisMEPA. ES sprendimų poveikis mūsų gyvenimui
Sekantis straipsnisSaugaus interneto savaitė