Etninės kultūros olimpiada

Gruodžio 16 dieną trys mūsų gimnazijos mokinės dalyvavo Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados rajoniniame etape ir visos iškovojo prizines vietas: 5-8 klasių mokinių grupėje Barbora Šaltytė užėmė I vietą, Eglė Radžiutė – II vietą (mokyt. V. Baltrušaitienė), o vyresniųjų grupėje I vietą iškovojo abiturientė Monika Janušaitė (mokyt. E. Vaitkuvienė).

Šiemet olimpiada buvo organizuojama nuotoliniu būdu. Dalyviai turėjo įrašyti ir nusiųsti komisijai etninės kultūros raiškos užduotį, o žinias pademonstravo realiuoju laiku atlikdami paruoštą testą. Džiaugiamės, kad mums šioje olimpiadoje sėkmė šypsosi jau trečius metus iš eilės ir kad turime mokinių, puikiai išmanančių senąsias lietuvių tradicijas ir papročius.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Marytė Karpienė

Ankstesnis straipsnisPrizinė vieta technologijų olimpiados rajono etape
Sekantis straipsnisI vieta rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje