Gyvūnų globos diena pradinukų akimis

Humaniškas elgesys su gyvūnais – kiekvieno moralinė pareiga. Juk gyvūnai, kaip ir žmonės, turi jausmus, todėl jiems reikalinga ir meilė, ir rūpestis, ir pagarba. Augintinis – tai ne pramoga ir ne vienadienis džiaugsmas. Tai taip pat ir atsakomybė. Gyvūnas gali suteikti žmogaus gyvenimui daug džiaugsmingų akimirkų, tačiau tik tuomet, kai šeimininkas yra pakankamai informuotas ir sugeba tinkamai juo pasirūpinti.

Minint Pasaulinę gyvūnų globos dieną jau kelinti metai mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojai organizuoja integruotas veiklas. Šiemet vaikai mielai dalijosi savo patirtimi, kaip prižiūrėti augintinius, pasakojo savo augintinių istorijas, piešė ir fotografavo mylimiausius gyvūnus. Veiklų metu buvo atliktas tyrimas, kokių augintinių dažniausiai laiko pradinukai, aptartos saugaus bendravimo su  gyvūnais taisyklės, surengta augintinių piešinių ir fotografijų parodėlė.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisPaminėta Europos kalbų diena
Sekantis straipsnisAntrokai dalyvauja respublikiniame projekte „Olimpinis mėnuo 2020“