Integruotos veiklos

Tinkamas dalykų tarpusavio ryšių suradimas ir integravimas padeda mokiniams pritaikyti savo gebėjimus ir įprasmina mokymąsi, padeda greičiau įsiminti reikiamą informaciją, pagilina, išplečia ir susieja žinias bei gebėjimus, žadina mokinių mokymosi motyvaciją, ugdo mokinių gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, leidžia kokybiškiau paskirstyti mokymosi laiką.

Nuotoliu mokantis integruotos veiklos: tema „Auksinis ruduo“ (dailė – „Štampavimas“, lietuvių kalba – „Kuriu dialogą“, IKT – „Koliažas“) ir tema „Žemynai“ (integruotos pasaulio pažinimo ir dailės veiklos).

Integruotas ugdymas esmingai modernizuoja visą mokymo procesą.

Vyresnioji mokytoja J. Dumskienė

Ankstesnis straipsnisIntegruota dailės-istorijos-tikybos pamoka „Atminties kelias“, skirta Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai
Sekantis straipsnisSvarbu!