Kalėdų belaukiant

Gruodžio 11 d. nuo pat ryto trečioje klasėje jautėsi švenčių kūrimo dvasia. Visi atsakingai kibome į darbą ir gaminome atvirukus draugams, artimiesiems. Užsukusi gimnazijos direktorė taip pat pastebėjo, kad trečiokai darbštūs ir stropūs. Net 12 mokinių buvo apdovanoti ,,Matematikos eksperto“ diplomais.

Vaikams labai patiko mokytis kūčių būrimų: kūčiukų traukimas, bato metimas, javų varpų traukimas, vaško liejimas. Mokinukai noriai rikiavosi į eilę savo laimę sužinoti. Laimę lėmė tai, kokį simbolį rado paslėptą po pasirinktu dubenėliu.

Trečiokai vienas kitam gražių linkėjimų prilinkėjo, tačiau vis šurmuliavo nekantriai laukdami Kalėdų senelio, kuris kaip visada atvyko su dovanomis. Mokiniai dainavo, deklamavo mįsles minė, anekdotus pasakojo. Kalėdų senelis, įvertindamas mokinių pastangas, padovanojo didžiulį maišą dovanų. Ilgai dar klasėje skambėjo juokas, dainos, sukosi bendri žaidimų rateliai, džiaugsmo šūksniai.

Tai buvo puiki galimybė pabūti kartu, atskleisti savo vaizduotę, realizuoti idėjas ir nusiteikti gražiausioms metų šventėms.

Mokytoja Lina Stasiulevičienė

Ankstesnis straipsnisKetvirtokų kalėdinė popietė