Konkurso “Keturių žvakių pasaka“ laureatai

Gruodžio mėnesį mūsų gimnazijos pradinukai aktyviai dalyvavo Raseinių rajono pradinių klasių mokinių virtualiame Advento/Kalėdų vainikų konkurse „Keturių žvakių pasaka“. Konkursą organizavo Raseinių Šaltinio progimnazija. Jo tikslas: ugdyti tautiškumo dvasią, supažindinant su advento laikotarpio simbolio – vainiko – atsiradimo istorija. Kartu su tėvais kurdami vainikus vaikai susipažino su advento laikotarpio papročiais ir tradicijomis, papuošė savo namus ir šiltai bei artimai bendraudami patyrė gerų emocijų. Džiaugiamės konkurso rezultatais: turime net tris laureatus. Tai pirmos klasės mokinė Karina Kulpinskaitė (mokyt. M. Grinevičienė), trečiokė Skaistė Baltrušaitytė (mokyt. L Stasiulevičienė) ir ketvirtokė Arijana Būziūtė (mokyt. J. Dumskienė).

Visų mokinių kūrybiniais darbais galime pasigrožėti Raseinių švietimo pagalbos tarnybos interneto svetainėje www.rspt.lt  Facebook puslapyje.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Milda Grinevičienė

Ankstesnis straipsnisAntrasis gyvenimas
Sekantis straipsnisPilietiškumo pamoka, skirta Tarptautinei antikorupcijos dienai