MEILĖS NATOS

RESPUBLIKINIS 5–8 KLASIŲ MOKINIŲ

NUOTOLINIS DAINOS FESTIVALIS ,,MEILĖS NATOS“

Vasario 12 d. mūsų gimnazijos 5-8 kl. mokiniai  turėjo puikią galimybę sudalyvauti nuotoliniame dainos festivalyje ,,Meilės natos“, kurį organizavo Šiaulių Dainų progimnazija. Renginys buvo  skirtas Šv. Valentino dienai paminėti. Dalyviai turėjo galimybę atlikti  po vieną pasirinktą dainą meilės tema (meilė mamai, Lietuvai, gamtai ir t. t.) ir visus pasirodymus galėjome stebėti Youtube platformoje.

Noriu pasidžiaugti, kad puikius pasirodymus, padedant mokytojai ir tėveliams parengė 5 kl. mokinys Majus Rukas, 6 kl. mokinė Eglė Radžiutė ir 8 kl. mokinės Ema ir Kamilė Visockytės. Tai dar vienas naujas puikiai įveiktas iššūkis, leidęs atsiskleisti mokinių saviraiškai, kūrybiškumui bei pilietiškumui, nes mūsų visi dalyviai atliko dainas apie tėvynę. Visi festivalio dalyviai apdovanoti padėkos raštais.

Nuoširdus ačiū mokinių tėveliams už puikų bendradarbiavimą, mokinių padrąsinimą bei video kūrimą.

Muzikos mokytoja metodininkė Vaida Baltrušaitienė

Ankstesnis straipsnisSocialinė akcija „Jūs ne vieni“
Sekantis straipsnisAntrokai dalyvauja Sveikatiados organizuojamose “Pietų kovose”