MSG
MOKYMOSI IR SUPERVIZIJŲ GRUPĖS 2019-2020 m.m. | |
Programos koordinatorė gimnazijoje Irena Griškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui | |
I GRUPĖ | |
Vadovai | Adelė Balašaitienė - bibliotekininkė Reda Mėlinienė – vyresnioji anglų k. mokytoja |
Nariai | Rasa Danauskienė – anglų kalbos mokytoja metodininkė |
Laima Margienė - raštvedė | |
Ernesta Fedorenko – vyresnioji pagalbos mokiniui specialistė | |
Jūratė Dumskienė – pradinių klasių vyresnioji mokytoja | |
Marytė Karpienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui | |
Stasė Danauskienė - valytoja | |
Irena Griškienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui | |
Viktoras Vežbavičius - ūkvedys | |
Jolanta Valinčienė - rūbininkė | |
II GRUPĖ | |
Vadovai | Gražina Jocienė – vyresnioji socialinė pedagogė Daiga Milkintienė -vyresnioji informacinių technologijų mokytoja |
Nariai | Lina Stasiulevičienė –pradinių klasių mokytoja metodininkė |
Elena Vaitkuvienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | |
Ineta Stankuvienė – istorijos mokytoja metodininkė | |
Vytautas Andriuška – technologijų mokytojas metodininkas | |
Vilma Drungilienė – matematikos mokytoja metodininkė | |
Algirdas Lukošius - vairuotojas | |
Ramūnas Mockevičius - vairuotojas | |
III GRUPĖ | |
Vadovai | Dovilė Norkutė – vyresnioji specialioji pedagogė Genovaitė Jankauskaitė - bibliotekininkė |
Nariai | Saulius Radčenko – fizinio lavinimo mokytojas ekspertas |
Irena Kliknienė – vyresnioji dailės ir technologijų mokytoja | |
Milda Urniežienė – šokio mokytoja | |
Virginija Ralienė – pradinių klasių mokytoja metodininkė | |
Vaida Baltrušaitienė – muzikos mokytoja metodininkė | |
Nijolė Klimbienė – mokytojo padėjėja | |
Diana Mockevičienė - valytoja | |
Valdas Sungaila - kiemsargis | |
Loreta Stulgienė – geografijos mokytoja metodininkė | |
Rasa Čepauskienė – vyresnioji chemijos mokytoja | |
IV GRUPĖ | |
Vadovai | Dalia Venckuvienė – vyresnioji fizikos mokytoja Audra Jocienė – vyresnioji matematikos mokytoja |
Nariai | Milda Grinevičienė – vyresnioji pradinių klasių mokytoja |
Violeta Jaškauskienė – biologijos mokytoja metodininkė | |
Jovita Radčenkienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė | |
Irena Kavaliauskienė - valytoja | |
Irena Jankevičienė - direktorė | |
Rita Milašauskienė - valytoja | |
Vida Greičienė – vyresnioji katalikų tikybos mokytoja | |
Santa Petrikienė - rūbininkė | |
Andrius Šaltis – pastatų ir sistemų priežiūros, einamojo remonto darbininkas | |
Virginija Bartkienė – rusų kalbbos mokytoja metodininkė |
UŽSIĖMIMŲ LAIKAS
GRUPĖ | SAVAITĖS DIENA, LAIKAS |
I | PIRMADIENIS, 13.40 val. |
II | TREČIADIENIS, 14.30 val. |
III | ANTRADIENIS, 14.30 val. |
IV | PIRMADIENIS, 14.40 val. |
Užsiėmimai vyksta kas antrą mėnesį.