Rajoninis konkursas ,,Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“

Tęsiantis adventiniam laikotarpiui, gruodžio 17 dieną, nuotoliniu būdu vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių festivalis – konkursas ,,Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“, kuris subūrė 5-8 klasių mokinius iš Girkalnio pagrindinės mokyklos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Ariogalos gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos. Mūsų gimnazijai atstovavo 6 klasės mokinės Barbora Šaltytė ir Eglė Radžiūtė bei 8 klasės mokiniai Eimantas Petraitis ir Klaudija Tautkevičiūtė.

Visus renginio dalyvius mielai pasveikino, sėkmės palinkėjo ir mūsų gimnazijos direktorė Dalia Mačiulaitienė. Šiemet organizatoriams buvo didžiulis iššūkis tradicinį muzikinį renginį perkelti į virtualią erdvę, tačiau nėra neįveikiamų iššūkių! Juolab, kad „zoom“ platformoje be 24 dalyvių, svečių, organizatorių stebuklingu būdu atsirado du nykštukai ir senis šaltis (žaismingai pasipuošę vertinimo komisijos nariai), kuriems teko atsakingas darbas stebėti ir vertinti sumaniuosius, išradinguosius, kūrybiškuosius dalyvius.

Kiekvienas renginio dalyvis turėjo galimybę išbandyti jėgas įvairiose stotelėse (improvizacijos, kūrybinės saviraiškos, sumanumo ir žinių pasitikrinimo apie adventinį-kalėdinį laikotarpį, muzikinio-sceninio veiksmo).

Džiugu, kad sėkmė žinių pasitikrinimo rungtyje lydėjo Eglę Radžiūtę, kuri iškovojo garbingą

2-ąją vietą.

Nuoširdžiai dėkojame dalyviams už kantrų ir atsakingą darbą ruošiantis konkursui-festivaliui bei visiems pagelėjusiems organizuoti renginį.

Muzikos mokytoja metodininkė Vaida Baltrušaitienė

Ankstesnis straipsnisŽiemos magija
Sekantis straipsnisSėkmė rajoniniame konkurse „Atvirukas Lietuvai”