ŠVENTĖME VAIKO DIENĄ!

Gegužės 17 dieną gimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo minima Vaiko diena. Ši data pasirinkta neatsitiktinai – ji įsiterpia tarp Motinos, Tėvo ir Šeimos dienų, pabrėždama vaiko vaidmenį šeimoje ir visuomenėje. Mokiniams buvo suplanuotos įvairios veiklos netradicinėse aplinkose.

III–IV g klasių mokiniai dalyvavo Sumanaus moksleivio akademijos veiklose. Tai visus mokslo metus VDU ŽŪA vykdomas projektas. Jame gimnazijos mokiniai gilina verslumo žinias.

Projekte „Atgal į mokyklą“ dalyvavo II–III g kl. ir 7–8 kl. mokiniai. Jie sulaukė svečio iš LR užsienio reikalų ministerijos. Atašė Gytė Radvilaitė pristatė Lietuvos diplomatinių tarnybų darbą, diskutavo su mokiniais apie diplomatinės tarnybos teikiamą pagalbą išvykusiems į svečias šalis. Kadangi 2024 metais švenčiame Lietuvos narystės ES ir NATO 20-metį, mokinius supažindino su ES, bei NATO aktualijomis, kuo narystė svarbi ir naudinga Lietuvai, koks Lietuvos indėlis ir dar daugiau.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai 1–8 kl. ir I–II g kl. mokiniams pristatė ugniagesių darbo specifiką ir video reportažus apie gaisro ir kitų ekstremalių situacijų valdymo būdus

ŠVENTĖME VAIKO DIENĄ!
Ankstesnis straipsnis„Kaip nubrėžti trajektoriją nuo žinių iki sėkmės“
Sekantis straipsnisDalyvavimas respublikinėje technologijų olimpiadoje