Turiu augintinį ir juo džiaugiuosi

Kasmet spalio 4 d. visas pasaulis švenčia Pasaulinę gyvūnų dieną. Trečiokai per Zoom vaizdo pamoką mielai dalijosi savo patirtimi, kaip prižiūrėti augintinius, pasakojo jų istorijas. Darėme tyrimą, kokius augintinius turi trečiokai. Aiškinomės, kokių veislių šunis augina vaikai, aptarėme saugaus bendravimo su gyvūnais taisykles.  Mokinukai apsidžiaugė  galėdami dalyvauti Šiluvos bibliotekos paskelbtame virtualiame piešinių konkurse „Aš ir mano augintinis“. Visi trečiokai nupiešė mylimiausius gyvūnus.  Tėveliams padedant, dalyvavome ir respublikiniame Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus skelbtame  nuotraukų konkurse "Mano augintinis”.

Lapkričio 17 d. trečiokus aplankė gimnazijos direktorė. Ji su mokiniais kalbėjo apie žmonijos ir gyvūnijos tamprų ryšį, pabrėžė gyvūnų svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau džiaugsmo ir prasmės, pasidžiaugė, kad mokiniai rūpinasi ir myli savo augintinius. Gimnazijos direktorė įteikė respublikinio nuotraukų konkurso "Mano augintinis” apdovanojimus. Austėja Navardauskaitė laimėjo pirmą vietą – apdovanota diplomu.

Net 13 mokinių įteiktos padėkos.  Už dalyvavimą virtualiame piešinių konkurse ,,Aš ir mano augintinis” trečiokai buvo apdovanoti padėka. Klasėje dar ilgai vyravo džiugios emocijos. Gyvūnai – mūsų geriausi draugai, kurie praskaidrina nuotaiką ir daro mūsų gyvenimą prasmingesnį. Džiaugiuosi, kad mūsų mokiniai gerai supranta gyvūnų globos, išlikimo problemas. Visus raginame mylėti augintinius, suteikti jiems prieglobstį ir jais rūpintis.

Mokytoja Lina Stasiulevičienė

Ankstesnis straipsnisPaskaita apie studijas užsienyje ir ne tik
Sekantis straipsnisTarptautinė tolerancijos diena