Vasario 16-osios paminėjimas kitaip

Šiandien I kl, gimnazistai paminėjo Vasario 16-ąją kitaip. Suradome bendraamžių iš Šiaulių St. Šalkauskio gimnazijos ir Vilkaviškio raj. Virbalio pagrindinės mokyklos ir kartu pasidžiaugėme savo krašto įžymiomis vietomis, diskutavome, kaip galima supranti žodį "Laisvė“. Ir vieni, ir kiti (iš viso 68 dalyviai) vieningai nusprendėme, kad turime branginti laisvę, išlikti savimi ir daryti sau ir Lietuvai kas yra geriausia. Drauge su 2500 dalyvių iš visos Lietuvos stebėjome didžiausią bendradarbiavimo pamoką Vasario 16-ajai paminėti. Labai patiko sužinoti apie laisvą rašymą, kaip kurti įvairius žaidimus, panaudojant informacines technologijas, ir išgirdome gyvai atliekamą dainą apie laisvę.

Labai visi tikimės, kad užsimezgę ryšiai ir ateityje bus sėkmingai plėtojami, nes kolegės Aušra Stonytė-Margienė ir Gailutė Ivaškevičiūtė tam pritaria. Įdomu, kad ir nuotoliniu būdu galima paieškoti įvairių būdų, kaip susidraugauti, atrasti bendrų sąlyčio taškų ir nieko neįžeidžiant pasiekti puikių rezultatų.

Toks ir turi būti laisvas jaunas žmogus ugdomas Lietuvoje.

Dalia Venckuvienė, I gimn. kl. vadovė

Ankstesnis straipsnisGIMNAZIJOS DOVANA LIETUVAI
Sekantis straipsnisViktorina „Kalbos įdomybės“