Integruotos pamokos „Kalėdinis sveikinimas“

Integruotos pamokos „Kalėdinis sveikinimas“

Kai šventinė nuotaika ir Kalėdų laukimas jau sklandė ore, 5–6 klasių mokiniams vyko integruotos matematikos, informacinių technologijų ir anglų kalbos pamokos. Mokiniams buvo pateikta užduotis sukurti kalėdinį atviruką iš pateiktų geometrinių figūrų, nuspalvinti, pasitelkiant kompiuterines piešimo technikas ir parašyti linkėjimą anglų kalba. Visi mokiniai, labai aktyviai įsijungė į darbą, kruopščiai kūrė vaizdą, spalvino, rinko gražiausius angliškus žodžius, kuriais sveikino draugą, mokytoją, tėvelius. Kai kuriems ne kartą teko tobulinti darbelį, nes jis turėjo atitikti keliamus kriterijus – parinktos tinkamos geometrinės figūros, be klaidų parašytas tekstas, tvarkingai nuspalvintas piešinys, tekstas ir piešinys tinkamai išdėstyti lape. Mokinių buvo paprašyta nepamiršti kūrybiškumo.

„Atviruko gaminimas suteikė daug džiaugsmo ir dar labiau priartino Kalėdas“,– sakė mokiniai.

Mokytojos Daiga Milkintienė, Audra Jocienė, Reda Mėlinienė

Ankstesnis straipsnisAdvento ir šv. Kalėdų laikotarpio papročiai ir tradicijos
Sekantis straipsnisIII vieta respublikiniame konkurse