Teisinių žinių konkursas „Temidė“

Kovo 9 dieną vyko moksleivių teisinių žinių konkursas „Temidė“, kurio tikslas suteikti moksleiviams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių, skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą, ugdyti moksleivių kūrybiškumą, skatinti švietimo įstaigų bendruomenių ir teisėsaugos institucijų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Konkurse dalyvavo trys mūsų gimnazijos komandos: I g komanda „Mažvydukai“, II g komanda „Galfriends“ ir mišri 8 kl. ir III g komanda „Teisingumas“. Mokiniai konkurse tikrinosi teisines žinias ir išmonę trijose protmūšio turuose, po kiekvieno atsipalaidavimui žaidė gyvatėlės galvosūkius. Mokiniai labai džiaugėsi įdomiomis užduotimis, o dar labiau užimta prizine vieta.

Sveikiname III vietą užėmusią komandą „Mažvydukai“: Lidiją, Klaudiją, Eimantą, Evaldą, Nerijų!

Istorijos mokytoja Ineta Stankuvienė

Ankstesnis straipsnisŠokolado dirbtuvės
Sekantis straipsnisGražiausių lietuviškų žodžių puokštė