Akcija „1000 ąžuolų Lietuvos mokyklose“

Balandžio 27 d. mūsų gimnaziją aplankė svečiai iš Vytauto Didžiojo universiteto. I–IV gimnazijos klasių mokiniams buvo pristatyta VDU Žemės ūkio akademija, studijų programos. Po paskaitos mūsų gimnazistams teko garbė dalyvauti VDU Žemės ūkio akademijos organizuojamoje akcijoje „1000 ąžuolų giria Lietuvos mokyklose“. Akcijos idėja – minint miškininkystės mokslų šimtmetį ir akcentuojant Pasaulinės žemės dienos reikšmę, skleisti žinią apie medžių svarbą planetai ir mūsų visų ateičiai darnoje su gamta. Vedini šia idėja Lietuvos mokykloms VDU Žemės ūkio akademija dovanoja ąžuolų sodinukus, specialiai išaugintus iš kilmingų šalies ąžuolų gilių. Mūsų gimnazijai padovanoti 4 ąžuoliukai, kuriuos visi kartu pasodinome.

Tai – galimybė prisidėti prie Lietuvos gamtos išsaugojimo, stiprybės ženklas gimnazijoje ir VDU Žemės ūkio akademijos bei gimnazijos – bendrystės simbolis. Kiekvienas didingos kilmės ąžuolas kieme ne tik simbolizuos ryšį su žeme, gamta, bet ir teiks stiprybės kasdieniuose darbuose bei ryžto didingų tikslų siekime. Tikime, kad ąžuoliukai išaugs į tvirtus ir galingus ąžuolus.

Gustė Masiulytė, II g klasės mokinė

Akcija „1000 ąžuolų Lietuvos mokyklose“
Ankstesnis straipsnisVaikų Velykėlės
Sekantis straipsnisII g klasės išvyka į Kauną